Staráme se o své klienty a obchodní přátelé opravdu mimořádně. 

O Noble club

Spojuje limitní množství pečlivě vybraných členů, kteří si váží sebe, svého času i svého okolí. Spojujícím faktorem je cit pro ušlechtilou kvalitu. Vizí jsou mentálně, esteticky a vnitřně uspokojení členové.

Přiletět soukromým letadlem do Prahy a večer si z lože vyprodaného divadla užívat představení. Divadla, muzea, sport, kultura… Setkání se sportovními i uměleckými legendami? Obraz nebo fotka od vytížených malířů? Večírky pro uzavřenou společnost? Ano! To a mnohem víc. 

Rozvíjet byznys ve vnitřním kruhu není krátkodobá hra. Kvalita musí uzrát. Když roste jeden, rostou všichni.

Mecenášství a filantropie

jsou dalšími společnými znaky. Podpora věcí a projektů s přesahem. Není to vždy jen o penězích, je to i o správném vyladění srdce a hlavy. 

Naše hlavní cíle pro pečlivě vybrané členy

V klubu se budou scházet pouze lidé na stejné úrovni – majitelé, jednatelé a C-level management. Členství je nepřenosné. Jedná se o velice dobře promyšlený, nenucený networking, který vás bude bavit.

Bezpečí a soukromí to je nutný základ pro vše ostatní. Rozšíření klubu se vždy pečlivě zváží a bude diskutováno. Členové klubu jsou si vzájemně užiteční. Pro ty co budou “jen brát” jsou dveře uzavřeny. 

Know-how

Transparentost

Unikátní projekty

Ptejte se, jsme tady pro Vás