Pronikněte do světa nemovitostních a technologických projektů

Zkušenost

Transparentost

Bezpečnost

Investujte s námi do českého nemovitostního trhu a změňte budoucnost!

Naše mise je jednoduchá – chceme oživit české nemovitosti, obnovit jejich půvab a historii, a současně vytvářet prosperitu a příležitosti pro všechny zúčastněné. Jsme si vědomi potenciálu, který český realitní trh nabízí, a jsme přesvědčeni, že společně můžeme otevřít dveře novým možnostem a přinést zásadní změny.
10
měsíců - průměrná délka projektu
0
Aktivní projekty

Společně vytváříme hodnotu.

Staňte se součástí naší vize. S Vaší podporou můžeme realizovat projekty, které nejen vytvářejí atraktivní výnosy, ale také posilují a obohacují naši komunitu. Spolupracujte s námi. Získejte přístup k odbornému know-how, spolehlivým partnerům a široké síti kontaktů.

Projekty, které máme za sebou

Činžovní dům, Praha

Dvojdomy, Mělník

BD Vokoun

RD Dařbuján

RD Dařbuján

Projekt rekonstrukce bytového domu, který zahrnoval renovaci stávajících prostor a úpravu vnitrobloku. Byla přistavěna dvě nové patra s terasou a také byl vybudován výtah do vnitrobloku, aby se zlepšila přístupnost pro obyvatele.

Realizace tohoto úchvatného projektu, který zahrnuje výstavbu dvou moderních dvojdomů v krásné lokalitě na hranici CHKO. Snažíme se zde vytvořit ideální prostředí pro rodiny, které ocení kompletní občanskou vybavenost a příjemné bydlení ve spojení s přírodou. Dokončení tohoto skvělého projektu je plánováno na poslední čtvrtletí roku 2024.

Revitalizace klasického historického bytového domu na soustavu rezidenčních jednotek odpovídajících požadavkům současného bydlení.

Tento projekt je zaměřen na renovaci památkově chráněného domu na náměstí v malebné přírodní scenerii Železných hor. Tato budova s jedinečnou architekturou znovu ožívá a přináší novou energii do prostoru a zároveň zachovává historický duch budovy.

Přestavba původního zemědělského hospodářstvína místo pro moderní bydlenív pohádkově krásném prostředí Železných hor.

Jsme mostem propojující tvrdou práci, úžasné myšlenky a globální úspěch.

Česká republika je malou zemí s obrovským potenciálem. Naše země je zdrojem neuvěřitelného talentu a kreativity, které mohou změnit technologickou krajinu po celém světě. Chceme tyto skvělé nápady a inovace podpořit a společně jim umožnit proniknout na mezinárodní scénu.

Pomáháme českým firmám dobýt svět.

Podporujeme start-upy dlouhodobě a trpělivě. Neposkytujeme pouze finanční prostředky, ale také odborné znalosti, mentorství a budování silných partnerství. Jsme zde pro podnikatele, kteří mají vizi, a společně s nimi chceme vytvářet inovace, které změní svět. Společně můžeme zastavit trend rychlého prodeje českých firem a pomoci start-upům dosáhnout plného potenciálu.

Know-how

Transparentost

Unikátní projekty

Ptejte se, jsme tady pro Vás