Projekt Dařbuján

Stav: Projekt již prochází rekonstrukcí, kdy se pracuje na rozvodech, kanalizaci, omítkách a na jaře roku 2024 bude hotová střecha. Následovat bude podlahové topení, tepelné čerpadlo, okna a fasáda. Veškeré práce budou dokončeny v 1Q/2025.

Roční úrok

11%

Minimální investice

10 000 Kč

Splatnost

3.8 let

Zainvestováno
30%

Informace o projektu

Jedná se o rekonstrukci nádherného rodinného domu s velikou zahradou v prostředí obklopeném rozmanitou přírodou. Na prvním pozemku je umístěna samotná budova, která po dokončení bude mít užitnou plochu přes 300 metrů čtverečních. Dům bude po kompletní rekonstrukci – střecha, podlahy, rozvody, stropy, omítky, obklady… Parkovací místa budou připravená přímo na dvoře. Samozřejmostí jsou všechny inženýrské sítě a vlastní zdroj vody.

Dominantou celého domu bude nádherný prostor kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje, který je situován do prostoru s klenbami a s výhledem na zahradu.

Na konci prvního pozemku se nachází velká stodola ve které tvoříme venkovní kuchyň s grilem a krytým sezením. Ve druhé části je plánován prostor pro umístění zahradních strojů či nářadí. Myslíme i na wellness a s tím spojenou saunu a prostor pro vířivku.

Za stodolou se nachází další velký pozemek, na kterém je nyní plánováno vybudování venkovního posezení. Dále pak vybudování bazénu a relaxační zóny. Přidanou hodnotou druhého pozemku je i to, že se dá velmi rychle zařídit stavební povolení a vybudovat například dům pro hosty.

Zajištění

Náklady projektu

Investiční záměr

Celý projekt bude sloužit ke krátkodobému pronájmu po kterém je v této lokalitě velká poptávka. Jdeme cestou trendy místa, kdy nebudou chybět tzv. instagramová místa, která zajistí větší marketingový dosah. Již nyní jednáme o úvěru umožňující nemovitost refinancovat a navrátit zhodnocené prostředky investorům včas.